Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunā sezona trešdien iesākās ar Kazaņas "Ak Bars" uzvaru papildlaikā pār spēcīgo Maskavas CSKA.

"Ak Bars" viesos ar 3:2 (0:1, 1:0, 1:1, 1:0) papildlaikā uzvarēja CSKA.

Jau pirmajā periodā tika uzstādīts jauns KHL rekords. Proti, sezonas atklāšanas mačā pirmie vārti tika gūti jau 51 sekundē, kad izcēlās CSKA aizsargs Dmitrijs Samorukovs. Arī aizsargam šie bija pirmie vārti KHL.

Viesiem izlīdzinājumu izdevās panākt otrās trešdaļas sestajā minūtē, kad Stefans da Kosta no iemetiena apļa punkta realizēja skaitlisko vairākumu. Noslēdzošās trešdaļas ceturtajā minūtē Antons Sļepiševs vadībā vēlreiz izvirzīja CSKA, taču piecas minūtes vēlāk viņam bija iespēja panākt 3:1. Hokejists nerealizēja "bullīti".

Sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Džastins Azevedo guva "Ak Bars" otros vārtus, bet papildlaika otrajā minūtē, spēlējot mazākumā, uzvaras ripu iemeta Dmitrijs Voronkovs.

Ceturtdien KHL čempionātā tiks aizvadītas septiņas spēles, no kurām vienā Rīgas "Dinamo" savā laukumā uzņems Nursultanas "Baris".

Pagājušā KHL sezona Covid-19 radītās pandēmijas dēļ noslēdzās priekšlaicīgi, līgas vadībai 7.maijā paziņojot galējo vietu sadalījumu.

CSKA pērn gan izdevās tikt pie viena titula, jo Krievijas Hokeja federācija (FHR) klubu kronēja par valsts čempionu.