Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" otrdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:2 zaudēja Minskas "Dinamo".

Rīgas "Dinamo" vienīgos vārtus šajā mačā guva Mārtiņš Dzierkals, kurš precīzi meta spēles 22. minūtē. Tie viņam bija pirmie vārti KHL čempionātā. Trešajā periodā Kvintons Haudens rezultātu izlīdzināja, bet pusotru minūti līdz pamatlaika beigām viņš lieliski nocīnījās vārtu priekšā pēc Deivida Būta metiena un izrāva savas komandas uzvaru.

Rīgas "Dinamo" vārtsargs Timurs Biļalovs šajā mačā atvairīja 29 no 31 pretinieku metiena, bet paši rīdzinieki pa Minskas "Dinamo" vārtiem meta 20 reizes.

Rīgas "Dinamo" ar 34 punktiem 38 spēlēs Rietumu konferences kopvērtējumā ieņem devīto vietu, no pirmā astoņnieka atpaliekot par pieciem punktiem. Savukārt Minskas klubs ar 24 punktiem 38 mačos desmitajā vietā.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.