Smagu zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Austrumu konferences līderei Magņitogorskas "Metallurg" sestdien sagādāja Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda, savukārt cita Latvijas izlases aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Baris" savu zaudējumu sēriju pagarināja līdz četrām neveiksmēm.

Spēlē, kas notika Magņitogorskā, "Salavat Julajev" uzvarēja ar 6:2 (2:1, 1:0, 3:1). Divus vārtus uzvarētājiem guva Kirils Koļcovs, bet sestos vārtus ufieši guva mača pēdējā sekundē, raidot ripu tukšos mājinieku vārtos.

Artūrs Kulda šai spēlē izdarīja trīs metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu un izdarīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divus noraidījumus. Latvijas hokejistam arī lielākais spēles laiks "Salavat Julajev" komandā - 24 minūtes un deviņas sekundes.

Savukārt jau ceturto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Oskara Bārtuļa pārstāvētais Astanas "Baris", kas izbraukumā ar 1:2 piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobiļist". Latviešu hokejists šai mačā bloķēja trīs pretinieku metienus un nopelnīja divas soda minūtes. Kopumā laukumā viņš pavadīja bez trim sekundēm 20 minūtes.