"Sauso" zaudējumu Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien piedzīvoja Latvijas aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Novosibirskas "Sibirj" komanda, kas ar 0:2 (0:0, 0:2, 0:0) izbraukumā piekāpās Sanktpēterburgas SKA hokejistiem.

Kulda šoreiz laukumā pavadīja 22 minūtes un astoņas sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks komandā. Sev atvēlētajā laikā aizsargs iekrāja divas soda minūtes, kuras viņš saņēma mača pēdējā minūtē par neatļautu pretinieka grūšanu ar nūju.

Tāpat Kulda bija aktīvākais metienu veicējs savā komandā, tomēr neviens no viņa četriem raidījumiem vārtu guvumu neatnesa.

SKA komandas labā vārtus guva Iļja Kovaļčuks un Aleksandrs Kučerjavenko, kuri abi izcēlās otrajā trešdaļā ar divu ar pusi minūšu intervālu.

SKA komanda pēc šī panākuma ar 37 punktiem 16 spēlēs kļuva par visas līgas līdervienību, ieņemot pirmo vietu arī Rietumu konferencē, kamēr "Sibirj" Austrumu konferencē ar 31 punktu 18 mačos atrodas otrajā pozīcijā.

Šī bija vienīgā KHL regulārā čempionāta ceturtdienas spēle.