Latvijas izlases aizsarga Artūra Kuldas pārstāvētā Ufas "Salavat Julajev" komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā trešdien ar rezultātu 0:1 (0:0, 0:1, 0:0) savā laukumā piekāpās Magņitogorskas "Metallurg".

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām "Salavat Julajev" nokļuva iedzinējos jau ar rezultātu 1-3.

Šajā mačā vienīgos vārtus 36.minūtē guva Viktors Antipins, bet "Metallurg" komandas vārtsargs Vasīlijs Košečkins atvairīja visus 38 pretinieku raidījumus.

Kulda šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes un 40 sekundes, kuru laikā Latvijas aizsargs veica vienu metienu pa vārtiem, bloķēja divus pretinieku metienus un izpildīja divus spēka paņēmienus.
Abu vienību sērijas piektā spēle, kas var kļūt par noslēdzošo, piektdien norisināsies Magņitogorskā.

Tikmēr Rietumu konferences finālsērijā latviešu uzbrucēju Jāņa Sprukta un Miķeļa Rēdliha pārstāvētā Jaroslavļas "Lokomotiv" vienība sērijā ar 1-3 atrodas iedzinējos pret Čehijas klubu Prāgas "Lev". Nākamā spēle, kas var būt pēdējā, ceturtdien notiks Prāgā.

Pēc regulārās sezonas katras konferences astoņas spēcīgākās komandas iekļuva Gagarina kausa izcīņā, bet vājākās vienības sezonu turpināja Cerības kausā, kuru pērn ieguva Rīgas "Dinamo", bet šogad - Omskas "Avangard". Latvijas klubs šosezon Gagarina kausā netika tālāk par pirmo kārtu.