Latvijas aizsargs Artūrs Kulda ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē guva vārtus, bet viņa pārstāvētā Novosibirskas "Sibirj" komanda ar rezultātu 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) izbraukumā piekāpās Habarovskas "Amur" vienībai.

Kulda ar rezultatīvu metienu izcēlās spēles 25.minūtē, panākot neizšķirtu 1:1. Viņš kopā nospēlēja 24 minūtes un septiņas sekundes, izdarot piecus metienus pa vārtiem. Latvijas izlases aizsargs šajā sezonā 26 spēlēs izcēlies ar septiņiem vārtiem un trīs piespēlēm.

Uzvarētājiem vārtus guva Aleksandrs Osipovs, Timofejs Šiškaņovs un Jakubs Petružaleks.