Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē Pekinas "Kuņluņ Red Star" trešdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru, taču Latvijas hokejists Gunārs Skvorcovs ar rezultativitāti neizcēlās.

Pekinas "Kuņluņ Red Star" mājās ar 6:3 (2:1, 2:2, 2:0) uzvarēja Vladivostokas "Admiral", šo komandu pārspējot jau otro reizi divu dienu laikā.

Skvorcovs Pekinas komandā laukumā nospēlēja septiņas minūtes un 38 sekundes, kas bija mazākais spēles laiks starp visiem vienības hokejistiem. Uzbrucējs reizi pielietoja spēka paņēmienu un izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Uzvarētājiem divus vārtus iemeta Lukass Lokhārts, kurš abas reizes izcēlās trešajā periodā. Savus otros vārtus hokejists guva, spēlējot mazākumā. Trevors Mērfijs iekrāja 1+1, bet Spenseram Fo divas rezultatīvas piespēles.

Skvorcovam šī šosezon bija tikai otrā spēle KHL čempionātā. Savā pirmajā mačā viņš atzīmējās ar rezultatīvu piespēli.

Pekinas komandai pēdējos septiņos dueļos, izdevies uzvarēt sešas reizes.

"Kuņluņ Red Star" ar 45 punktiem 39 spēlēs Austrumu konferencē ieņem piekto vietu.