Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā piektajā pārbaudes spēlē pirms jaunās sezonas pirmdien ar rezultātu 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) "Volvo" ledus hallē pārspēja Podoļskas "Vitjazj".

Spēles pirmajā periodā labākā vārtu gūšanas iespējas bija Rīgas "Dinamo" komandai, kas vairākumā pēc veiksmīgas izspēles nerealizēja savu momentu. Vēl pirmajā trešdaļā bija pāris asumi, taču rezultāts netika atklāts.

Otrajā periodā Rīgas "Dinamo" izvirzījās vadībā. Vispirms 33.minūtē pēc Laura Dārziņa metiena pie vārtsarga atvairītās ripas tika Tims Sestito, kurš ar atkārtotu metienu pārspēja vārtsargu. Piecas minūtes vēlāk pēc Tomaša Kundrāteka lieliskas piespēles Fēlikss Šulcs dubultoja rīdzinieku pārsvaru.

Trešajā periodā lielisku sniegumu Rīgas "Dinamo" vārtos turpināja rādīt vārtsargs Jakubs Sedlāčeks, kurš vairākas reizes glāba no vārtu zaudējuma. Atlikušajā laikā rīdzinieki savus vārtus nosargāja neskartus un izcīnīja vēl vienu uzvaru, gatavojoties sezonai.

Kā ieraksts pārbaudes spēlēs, pēc mača pamatlaika norisinājās pēcspēles metienu sērija. Rīgas "Dinamo" bija pārāki arī tajā, uzvaru nesošo "bullīti" realizējot Sestito.