Līdzšinējais Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Čehovas "Vitjaz" galvenais treneris Andrejs Nazarovs pārcēlies uz Čerepovecas "Severstaļ" komandu.

Kā vēsta laikraksts "Sport-Ekspress", Nazarovs noslēdzis līgumu uz diviem gadiem. Pārēju uz Čerepovecas klubu laikrakstam apstiprinājis pats treneris.

Iepriekš 37 gadus vecais Nazarovs "Vitjaz" komandā pavadīja divas sezonas, bet viņa vadītais klubs izpelnījās KHL lielāko kaušļu slavu.

Zīmīgi, ka savas spēlētāja karjeras laikā Nazarovs kļuva par pirmo krievu "policistu" Nacionālajā hokeja līgā (NHL), kur viņš septiņu dažādu klubu rindās aizvadīja 580 spēles, gūstot 53 vārtus un veicot 71 rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnot 1420 soda minūtes.

No 2007. līdz 2010.gadam Nazarovs vadīja Čeļabinskas "Traktor" komandu, bet tad pārcēlās uz "Vitjaz" vienību.

Tāpat divus gadus Nazarovs bijis viens no trenera palīgiem Krievijas izlasē.

Abās Čehovas klubā pavadītajās sezonās komanda Nazarova vadībā ieņēma 11.vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

Tikmēr "Severstaļ" aizritējušās sezonas Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences ceturtdaļfinālā ar 2-4 zaudēja Mitišču "Atlant" vienībai.