Magņitogorskas "Metallurg" sestdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) "play-off" otrās kārtas sestajā spēlē prata izlīdzināt rezultātu sērijā pret Omskas "Avangard", un otrā Austrumu konferences finālista noskaidrošanai būs vajadzīga septītā spēle.

Sestdien Magņitogorskas "Metallurg" savā laukumā ar 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) pārspēja Omskas "Avangard" un panāca izlīdzinājumu "play-off" sērijā, kurā tagad ir neizšķirts, 3-3.

Rezultātu šai mačā atklāja "Metallurg", kad pirmās trešdaļas septītajā minūtē Deniss Hlistovs guva pirmos vārtus, izvirzot vadībā mājiniekus. Taču pēc divām minūtēm rezultāts tika izlīdzināts, Jaromīram Jāgram realizējot skaitlisko vairākumu – 1:1.

Sīva cīkstēšanās notika visu otro periodu, taču neviena no komandām vārtus neguva. Uzvaras vārtus spēles pēdējās minūtes ceturtajā sekundē guva Staņislavs Čistovs, bet omskieši, pat nomainot vārtsargu Kari Ramo pret sesto laukuma spēlētāji, taču mājiniekiem izdevās nosargāt uzvaru un izlīdzināt rezultātu visā sērijā.

Pēdējā, septītā šīs "play-off" kārtas spēle notiks pirmdien Omskā.

Jau ziņojām, ka Austrumu konferences finālā ir iekļuvusi "Salavat Julajev" komanda, kas savā sērijā ar 4-1 pieveica divkārtējos Gagarina kausa ieguvējus "Ak Bars".