Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" sava Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālākā izbraukuma otrajā spēlē ar rezultātu 3:1 pārspēja Vladivostokas "Admiral", kas spēlēja bez latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa.

Abas komandas mača pirmajā minūtē guva vārtus, reģistrējot ātrāko vārtu apmaiņu līgas vēsturē, – 48. sekundē spēles rezultāts jau bija 1:1. "Admiral", labā vārtus 23. sekundē guva Roberts Saboličs, rezultātu 48. sekundē izlīdzināja Miķelis Rēdlihs.

Turpinājumā ritēja ļoti līdzīga, taču nerezultatīva spēkošanās, bet tad uzreiz pēc vairākuma Karls Stolerijs izdarīja metienu pa vārtiem, ripa "iesprūda" vārtu priekšā, bet tad atlēca pie Brendona Makmilana, kurš bija precīzs. Trīs minūtes vēlāk Makmilans vēlreiz vairākumā vārtu priekšā tika pie ripas un dubultoja savas komandas pārsvaru.

Ceturtdien Rīgas "Dinamo" aizvadīs pēdējo spēli šajā gadā KHL čempionātā, tiekoties ar Habarovskas "Amur". Pēc tam "Dinamo" hokejisti piedalīsies Špenglera kausa izcīņā.

Rīgas "Dinamo" ar 38 punktiem 43 mačos joprojām ir 13. vietā Rietumu konferencē, no tuvākajiem konkurentiem Bratislavas "Slovan" tagad atpaliekot vairs tikai divus punktus.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu mača aprakstu.

$duelID=863;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>