Bijušajam Rīgas "Dinamo", tagad Maskavas "Spartak" uzbrucējam Marcelam Hosam trešdienas spēlē pret Mitišču "Atlant" sadursmē ar pretinieku aizsargu Denisu Bajevu lauzts deguns, informē "Sport Ekspress".

Hosa šai mačā laukumā aizvadīja pusotru minūti, jo pirmās trešdaļas piektajā minūtē ne tikai salauza degunu, bet arī pēc vārdu pārmaiņas ar tiesnešiem nopelnīja disciplināro sodu un noraidījumu līdz mača beigām.

Pagaidām netiek ziņots, vai slovāku uzbrucējs varēs piedalīties komandas nākamajās spēlēs.

Pirmajā trešdaļā izcēlās arī kautiņš, ko aizsāka "Atlant" aizsargs Rafaels Batirščins un kurā iesaistījās "Spartak" uzbrucējs Štefans Ružička, taču tālākā spēles gaita bija salīdzinoši korekta.

"Spartak" šai Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē savā laukumā pārspēja "Atlant" ar 5:3.