Habarovskas „Amur” ar Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar 6:5 (1:1, 4:4, 1:0) savā laukumā uzvarēja „Salavat Julajev”, turklāt divi vārti Latvijas izlases uzbrucēja Mārtiņa Cipuļa kontā.

Mārtiņš guva pirmos „Amur” vārtus šai spēlē, jau otrajā mača minūtē atklājos rezultātu, taču pirmā trešdaļa beidzās ar neizšķirtu 1:1, jo astotajā minūtē Oļegs Tverdovskis rezultātu izlīdzināja.

Arī otrais periods beidzās ar neizšķirtu rezultātu, taču bija izcili rezultatīvs – katra komanda guva pa četriem vārtiem. Mārtiņš Cipulis otrās trešdaļas piektajā minūtē guva trešos komandas vārtus, izvirzot „Amur” vadībā ar 3:2. Periods noslēdzās ar rezultātu 5:5.

Trešajā trešdaļā tika gūtu tikai vieni vārti, kad otrajā minūtē Aleksejs Kopeikins izvirzīja „Amur” vadībā ar 6:5. Tie turklāt izrādījās uzvaras vārti, jo „Salavat Julajev” hokejistiem, neskatoties uz visām pūlēm un vārtsarga nomaiņu pret laukuma spēlētāju mača pēdējā minūtē, vairs neizdevās pārspēt Janu Dani „Amur” vārtos.

Tāpat kā Cipulis, arī Sergejs Zinovjevs guva divus vārtus šai spēlē, tikai Ufas kluba labā.

Pa Jana Dani sargātajiem vārtiem kopumā šai spēlē tika izdarīts 51 metiens, Aleksandrs Radulovs vien izdarīja astoņus metienus, taču nepārspēja „Amur” vārtsargu. „Salavat Julajev” vārtsargs Vitālijs Koļesņiks atvairīja 20 no 26 metieniem.