Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālā trešo uzvaru otrdien izcīnīja Maskavas CSKA, nonākot uzvaras attālumā no fināla.

Rietumu konferences finālsērijas trešajā mačā CSKA ar rezultātu 5:2 pieveica Sanktpēterburgas SKA, sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 3-0.

Jau spēles otrajā minūtē vadībā izvirzījās SKA komanda, kad Jevgeņijs Timkins izpildīja precīzu metienu, tomēr otrajā periodā CSKA četrās minūtēs guva trīs vārtus, rezultatīvi metot Antonam Slepiševam, Maksimam Maminam un Maksimam Šalunovam.

Igors Ožiganovs Sanktpēterburgas klubam vienus vārtus atspēlēja, bet mačs noslēdzās ar diviem CSKA vārtiem divās minūtēs, kad tukšos vārtos meta Mets Robinsons un Konstantīns Okulovs.

Jau vēstīts, ka Austrumu konferences finālā Omskas "Avangard" ir vadībā ar 2-0 pār Kazaņas "Ak Bars". 7. aprīlī risināsies sērijas trešā spēle.