Latvijas hokejista Mārtiņa Karsuma pārstāvētā Maskavas "Dinamo" komanda Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ceturtdien izbraukumā ar rezultātu 5:2 pārspēja Novosibirskas "Sibirj".

Karsums šajā spēlē laukumā pavadīja 15:11 minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa vārtiem un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās. Šajā sezonā Karsums 40 spēlēs guvis deviņus vārtus un izdarījis 12 rezultatīvas piespēles.

Maskavas "Dinamo" labā šajā mačā vārtus guva Iļja Ņikuļins, Deniss Kokarevs, Vladimirs Brjukvins, Lukašs Kašpars un Mets Robinsons, bet "Sibirj" rindās izcēlās Maksims Ignatovičs un Georgijs Mišarins.

Maskavas "Dinamo" pirmajā periodā nonāca iedzinējos, bet līdz spēles 34. minūtei maskavieši spēja gūt četrus vārtus pēc kārtas. Atlikušajā laikā komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet tad Robinsons 99 sekundes pirms pamatlaika beigām meta ripu tukšos vārtos.

Maskavas "Dinamo" KHL Rietumu konferences kopvērtējumā ar 77 punktiem 46 spēlēs ierindojas piektajā vietā.

Посмотреть видео

Citā spēlē Arta Ābola vadītā Toljati "Lada", kuru pārstāv Kristaps Sotnieks un Edgars Masaļskis, ar rezultātu 0:3 piekāpās Čeļabinskas "Traktor".

Masaļskis šajā mačā palika komandas rezervē, bet Sotnieks nospēlēja 22:37 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Austrumu konferences kopvērtējumā "Lada" ar 52 punktiem ieņem 12. pozīciju.