Turpinot mājas spēļu sēriju pēc izlašu pārtraukuma, Rīgas "Dinamo" komanda ceturtdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē "Arēnā Rīga" uzņēma Magņitogorskas "Metallurg" vienību un piedzīvoja "sauso" zaudējumu ar 0:3 (0:0, 0:0. 0:3).

Rīdziniekus šai mačā iegāza spēle nevienādos sastāvos, jo visi vārti tika zaudēti, spēlējot gan mazākumā, gan arī vairākumā. Kopumā "Dinamo" neizmantoja 12 vairākuma minūtes, paši nopelnot astoņas.

Dinamiska, aktīva un līdzīga spēle ritēja līdz trešā perioda piektajai minūtei, kad "Metallurg" somu uzbrucējs Oskars Osala atklāja mača rezultātu, viņa komandai esot skaitliskajā mazākumā.

$duelID=845;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pēc vārtu zaudējuma spēles raksturs nemainījās, komandām veidojot uzbrukumus un pretuzbrukumus, un aktīvā spēle noveda pie noraidījumiem, īpaši "Metallurg" vienībā. Pretinieku dotās iespējas rīdziniekiem neizdevās izmantot, savukārt viesi mūsējo noraidījumus izmantoja rezultatīvi, gūstot divus vārtus, kamēr viņu vārtsargs Vasīlijs Košečkins atvairīja visus 22 metienus.
Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!