Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" piektdien savā laukumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē ar rezultātu 1:2 (0:0, 1:1, 0:1) piekāpās spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA vienībai.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Linuss Videls, bet SKA rindās precīzi meta Vladislavs Gavrlikovs un Patriks Herslijs. Rīgas "Dinamo" vārtsargs Timurs Biļalovs šajā mačā atvairīja 44 no 46 pretinieku metieniem, taču "Dinamo" spēlētāji meta 22 reizes.

Trešajā periodā Andrim Džeriņam izdevās ievirzīt ripu vārtos, tomēr tiesneši šo vārtu guvumu neieskaitīja, jo šajā epizodē fiksēja, ka SKA vārtsargs Igors Šetjorkins tika bloķēts. Nepilnu minūti pēc tam Herslijs guva uzvaras vārtus Sanktpēterburgas komandai. Mača izskaņā Kristapa Sotnieka un Kevina Klārka noraidījumi neļāva rīdziniekiem izveidot pēdējo minūšu ofensīvas. Kopumā Sotnieks šajā mačā trīs reizes devās izciest noraidījumus.

Rīgas "Dinamo" Rietumu konferences kopvērtējumā joprojām ierindojas astotajā vietā ar 19 punktiem 22 spēlēs, savukārt SKA pakāpās uz otro vietu ar 33 punktiem 21 mačā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu