Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo", turpinot regulārās sezonas sākuma posmu, trešdien, 18. septembrī, savās mājās "Arēna Rīga" notikumiem bagātā cīņā ar 2:3 zaudēja Jaroslavļas "Lokomotiv".

Rīdziniekiem tas bija ceturtais zaudējums sezonā un ceturtā neveiksme pēdējās piecās spēlēs.

Rīgas "Dinamo" lieliski sāka maču, pilnībā dominēja laukumā un sestajā minūtē Davids Ulstrēms guva pirmos vārtus mājiniekiem. "Lokomotiv" pirmā perioda beigās pārņēma iniciatīvu, Rušanam Rafikovam izlīdzinot rezultātu.

Otrā perioda otrajā pusē "Lokomotiv" izmantoja rīdzinieku pagurumu noraidījumu dēļ un divu hokejistu noraidījumu - lielo vairākumu realizēja Stefans da Kosta. Tomēr perioda pēdējā minūtē vairākumu ieguva jau mājinieki, kuri to realizēja līdz ar trešdaļas beigu signālu - starp pretinieka kājsargiem nepiespiestu ripu pamanīja Brendans Makmilans, to ieslidinot vārtos. Tiesneši gan devās skatīties, vai spēles laiks jau nebija beidzies, bet vārtu guvums pēc brīža tika fiksēts.

Uzvaras vārtus "Lokomotiv" guva pēdējās trešdaļas trešajā minūtē, kad spēcīgs ripas šķēliens padevās Ņikitam Čerepanovam.

Tagad rīdzinieki dosies trīs spēļu izbraukumā, kurā tiksies ar Miku Indraši un Maskavas "Dinamo" (21. septembrī), Čerepovecas "Sveerstaļ" (23. septembrī) un vēlreiz ar "Lokomotiv" (25. septembrī).