Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" piektdien, aizvadot otro spēli 24 stundu laikā, savā laukumā ar rezultātu 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) apspēlēja Maskavas apgabala "Vitjazj" hokejistus.

"Dinamo" spēles rezultātu atklāja, pārtraucot ieilgušo neveiksmju sēriju vairākumā. Oskars Bārtulis izpildīja metienu no zilās līnijas, ko pretinieku vārtos pielaboja Kārters Eštons. Rezultatīvu piespēli šajā uzbrukumā nopelnīja arī vienības jaunpienācējs Ņikita Setdikovs, kurš vēlāk pirmās trešdaļas gaitā ar individuālu meistarību apmānīja gan pretinieku aizsargu, gan vārtsargu Iļju Ježovu, bet trāpīja pa pārliktni.

Otrā perioda ievadā pārliktņa izturību pārbaudīja arī viesu zvaigzne Aleksandrs Sjomins, bet "Dinamo" savu pārsvaru dubultoja, asprātīgi aiz pretinieku vārtiem nospēlējot Gintam Meijam – rezultāts 2:0.

Savu meistarību spēles trešajā trešdaļā vēlreiz nodemonstrēja Setdikovs, kurš arīdzan spēja apmānīt Ježovu, noguldot viesu vārtsargu uz ledus un raidot ripu tukšos vārtos. Savukārt pēdējo naglu "Vitjazj" vienības zārkā iedzina Andris Džeriņš, kurš otro spēli pēc kārtas veica precīzu raidījumu tukšos vārtos.

Rīdzinieki, pateicoties izcīnītajai uzvarai, pameta pēdējo vietu Rietumu konferencē un nu jau ar 22 punktiem 28 spēlēs atrodas desmitajā pozīcijā 12 komandu konkurencē. Savukārt "Vitjazj" hokejisti piedzīvoja astoto zaudējumu deviņu spēļu laikā un saglabā trešo vietu konferencē ar 35 punktiem 27 spēlēs.

"Dinamo" hokejisti līdz šim 2019./2020. gada sezonā nebija uzvarējuši ar četru vai pat trīs vārtu pārsvaru. Turklāt komanda sarūpēja vārtsargam Aleksandram Salākam otro "sauso" spēli šosezon. Čehijas hokejists tika atzīts par mājinieku komandas labāko spēlētāju.