Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" svētdien izbraukumā ar rezultātu 2:5 (0:2, 1:1, 0:2) piekāpās Omskas "Avangard" komandai. Līdz ar to pārtrūka "Dinamo" rekordgarā astoņu uzvaru sērija.

Mača rezultāts tika atklāts sestajā minūtē, kad vairākumā rīdzinieku vārtsarga Jakuba Sedlāčeka neveiksmīgo pozīcijas izvēli vārtos izmantoja Sergejs Širokovs. Desmit minūtes vēlāk Sergeja Kaļiņina gājienā uz vārtiem vārtsarga atsisto ripu tiklā pārvirzīja Štefans Ružička, panākot "Avangard" komandai divu vārtu pārsvaru.

Otrā perioda otrajā minūtē rupju kļūdu pieļāva mājinieku vārtsargs Metjū Garons, kas ļāva Vitālijam Pavlovam pēc Marcela Haščāka un Mika Indraša piespēlēm panākt rezultātu 1:2. Tomēr Rīgas "Dinamo" komanda drīz vien atkal nonāca divu vārtu iedzinējos, kad uzreiz pēc vairākuma "Avangard" aizskrēja ātrajā uzbrukumā trijatā pret vienu aizsargu, savu iespēju izmantoja, kad pēc veiklas saspēles precīzs bija Aleksandrs Popovs.

Trešā perioda ievadā Polam Ščehuram pēc solo gājiena izdevās atspēlēt Rīgas "Dinamo" komandai vienus vārtus, panākot rezultātu 2:3. Tomēr izlīdzināt rezultātu rīdziniekiem neizdevās. Dmitrijs Sjomins pretuzbrukumā atjaunoja divu vārtu pārsvaru Omskas komandai, bet Sergejs Kosticins ripu mača pēdējā minūtē raidīja tukšos vārtos.

Izbraukumu sērijas turpinājumā rīdzinieki sacentīsies ar Hantimansijskas "Jugra" un Jekaterinburgas "Avtomobilist" komandām.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi.