Latvijas izlases aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētais Novokuzņeckas „Metallurg” pirms došanās uz Rīgu trešdien Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Maskavā ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) uzvarēja CSKA.

Pirmajā periodā divus vārtus „Metallurg” labā guva Aleksejs Kosourovs un Vadims Golubcovs, otrajā abas komandas guva pa vieniem vārtiem – Jevgeņijs Beluhins panāca trīs vārtu pārsvaru Novokuzņeckas kluba labā, bet Deniss Paršins guva pirmos un, kā izrādījās, vienīgos CSKA vārtus šai mačā.

Trešajā trešdaļā „Metallurg” atjaunoja trīs vārtu pārsvaru (Niks Endžels), un ar šādu rezultātu – 4:1 – spēle beidzās.

Aleksandrs Jerofejevs laukumā pavadīja 18 minūtes, bet ar rezultativitātes punktiem vai noraidījumiem neizcēlās.

Nākamo spēli Novokuzņeckas „Metallurg” aizvadīs 2. decembrī Rīgā.

Trešdien notika vēl divas spēles ar Latvijas hokejistu pārstāvēto KHL klubu piedalīšanos. Edgara Masaļska „Jugra” ar 3:2 pēcspēles metienos uzvarēja Maskavas „Spartak”, bet Latvijas vārtsargs šai spēlē nepiedalījās. Arī Georgija Pujaca pārstāvētais Novosibirskas „Sibirj” svinēja uzvaru ar 3:2 pēcspēles metienos pār Minskas „Dinamo”; Latvijas aizsargs izdarīja divus metienus pa vārtiem un nopelnīja divas soda minūtes.