Zaudējumu piektajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pusfināla sērijas spēlē sestdien piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" komanda, ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) savā laukumā piekāpjoties Čeļabinkas "Traktor" vienībai.

Piecās spēlēs tika vienā mačā pārspējot "Traktor" kanādiešu vārtsargu Maiklu Gārnetu, pagājušās sezonas Gagarina kausa fināliste "Avangard" sērijā līdz četrām uzvarām piedzīvoja zaudējumu ar 1-4.

Pujacs šoreiz spēlēja savas komandas otrajā maiņā, uz ledus pavadot tikai septiņas minūtes un 26 sekundes. Otrajā trešdaļā uz ledus izgājis trīs reizes, aizsargs vēlāk laukumā vairs nedevās.

Trīs no saviem četriem vārtiem viesi guva otrajā trešdaļā, bet ceturto ripu raidīja jau tukšos mājinieku vārtos pusotru minūti pirms mača beigām. Gārnets šoreiz atvairīja 33 sāncenšu metienus.

Tikmēr otrajā Austrumu konferences pusfināla sērijā latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā divkārtējā līgas čempionvienība Kazaņas "Ak Bars" pašlaik cīnās neizšķiti 2-2 ar Ufas "Salavat Julajev" komandu.

Kā ziņots, Rietumu konferencē Sanktpēterburgas SKA pusfinālā ar 4-0 pieveica Čerepovecas "Severstaļ", bet Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadītā pašreizējā Gagarina kausa īpašniece Maskavas "Dinamo" ar 4-1 uzvarēja Jāņa Sprukta pārstāvēto Maskavas CSKA komandu.