Uzvaru trešajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas mačā pirmdien izcīnīja Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvētā Omskas "Avangard" komanda, tādējādi pārņemot sērijas vadību.

Aizvadītajā mačā "Avangard" svinēja uzvaru savā laukumā ar rezultātu 1:0 (0:0, 1:0, 0:0).

Vienīgos vārtus otrās trešdaļas otrajā minūtē guva Sergejs Kaļiņins, kamēr "Avangard" vārtsargs Kari Ramo atvairīja visus 19 pretinieku metienus. Savukārt "Avangard" hokejisti pa Maikla Gārneta sargātajiem vārtiem veica 39 metienus.

Pujacs šoreiz laukumā pavadīja 21 minūti un trīs sekundes, kas bija trešais lielākais spēles laiks komandā, veicot divus nesekmīgus metienus pa pretinieku vārtiem.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis 2-1 "Avangard" labā. Nākamais mačs trešdien atkal notiks Omskā.

Kā ziņots, Rietumu konferences finālsērijā pēc pirmajiem trim mačiem Latvijas speciālistu Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa trenētā Maskavas "Dinamo" komanda ar 3-0 uzvar Sanktpēterburgas SKA hokejistus.

Šīs sērijas ceturtais mačs otrdien notiks Maskavā.