Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) vienība "Rīga" trešdien otro reizi divu dienu laikā zaudēja turnīra spēcīgākajai komandai Jaroslavļas "Loko".

Rīdzinieki viesos ar 0:3 (0:1, 0:2, 0:0) piekāpās "Loko".

Ēriks Vītols pirmo reizi kapitulēja jau spēles trešajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu ar precīzu metienu realizēja Matvejs Baņņikovs. Ņikita Kirjanovs otrās trešdaļas 11.minūtē pārsvaru dubultoja, bet piecas minūtes vēlāk mazākumā trešos "Loko" vārtus guva Baņņikovs.

Vītols šajā duelī atvairīja 30 no 33 metieniem, bet rīdzinieku pa pretinieku vārtiem meta 25 reizes.

Dienu iepriekš rīdzinieki viesos zaudēja ar 1:8. Vienīgos vārtus Rīgas komandas labā guva Antons Siņegubovs.

Sezonas noslēdzošie mači rīdziniekiem 6. un 7.martā paredzēti pret Čerepovecas "Almaz".

Slimības dēļ izbraukumā kopā ar komandu nedevās aizsargs Emīls Ginters, savukārt savainojuma dēļ klubam nevar palīdzēt aizsargi Harijs Šmits, Ņikita Mateiko un uzbrucēji Ričards Benislavskis un Patriks Zabusovs.

"Rīga" ar 44 punktiem 62 spēlēs Rietumu konferencē ieņem 13.vietu, kamēr "Loko" ar 106 punktiem 64 dueļos ir pirmā Rietumos un visā līgā.