Hokeja klubs "Rīga" ceturtdien Piņķos piedzīvoja astoto zaudējumu pēc kārtas Krievijas Jaunatnes hokeja līgā (MHL).

"Rīgas" hokejisti ar rezultātu 1:3 (1:1, 0:1, 0:1) piekāpās Čehovas "Russkije Vitjazi" komandai.

Roberts Petrovičs 15. minūtē pēc Dāvja Orniņa piespēles izvirzīja mājiniekus vadībā, bet 19. minūtē viesi rezultātu izlīdzināja. Otrā ripa mājinieku vārtos ielēca no Mika Tumānova nūjas, Ivanam Detkovam mēģinot piespēlēt vārtu priekšā – 2:1 viesu labā.

Trešos vārtus viesi guva, kad vārtsargs Ēriks Vītols bija devis vietu laukumā sestajam laukuma spēlētājam. Jaroslavs Busigins no savas zonas trāpīja vārtos – 3:1.

Rīdzinieki vairākumā nespēja gūt vārtus, kaut arī viesiem bija 14, bet mājiniekiem četras soda minūtes.

Turnīra tabulā "Rīga" Rietumu grupā ar izcīnītiem 28 punktiem 43 mačos ierindojas 15. vietā, bet "Russkije Vitjazi" ar 51 punktu 40 dueļos ir septītajā vietā.

Piektdien komandas Rīgā tiksies atkārtoti.

"Rīga" iepriekšējā sezonā pamatturnīrā ieņēma 13. vietu Rietumu konferencē un nekvalificējās izslēgšanas turnīram.

Treneru korpusā pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" komandā ir atgriezies galvenais treneris Raimonds Vilkoits.

MHL 13.sezonas kalendārs paredz, ka katra komanda pamatturnīrā aizvadīs 64 spēles (32 mājās, 32 izbraukumā). "Rīgas" komanda spēlē Rietumu grupā, kurā ir 17 komandas un tikai astoņas labākās iekļūst izslēgšanas turnīrā.