Kontinentālā hokeja līga (KHL) nolēmusi uz divām spēlēm diskvalificēt Rīgas ”Dinamo” aizsargu Metjū Kārlu, informē KHL.

Kārls pirmdien KHL spēlē pret Magņitogorskas ”Metallurg” trešajā periodā saņēma noraidījumu līdz spēles (5+20 soda minūtes). Kā vēsta KHL, Kārls sodu saņēmis par ”fizisku kontaktu ar tiesnesi”. Atgādinām, ka visā mačā rīdzinieki zaudēja ar 2:5.

Otrdien KHL Disciplinārā komisija, izskatot incidentu, nolēma Kārlam piemērot divu spēļu diskvalifikāciju. KHL nolikums paredz, ka par šāda veida pārkāpumu hokejists saņem automātiski divu spēļu diskvalifikāciju, kā arī viņam var tikt piemērots papildus sods līdz pat piecu spēļu diskvalifikācijai. Tomēr šajā gadījumā KHL nolēma papildus sodu nepiešķirt, tādējādi Kārls izlaidīs divas spēles.

Līdz ar KHL lēmumu Kārls nevarēs palīdzēt rīdziniekiem tuvākajās divās mājas spēlēs – otrdien pret Čeļabinskas ”Traktor” un piektdien Liepājā pret "Avtomobiļist".