Rīgas 'Dinamo' apņēmība neļauj pārtraukt rekordgaro zaudējuma sēriju
Foto: LETA

Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" pirmdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā turpināja rekordgaro zaudējumu sēriju, ar 1:2 (0:1, 0:0, 1:1) piekāpjoties Artūra Kuldas pārstāvētajai Pekinas "Kuņluņ Red Star" komandai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Rīdziniekiem šīs bija 11. zaudējums pēc kārtas, bet šosezon nevienā no mājās aizvadītajām spēlēm Rīgas "Dinamo" nav spējuši gūt vairāk par vieniem vārtiem.

Rīgas "Dinamo" šajā mačā pirmajā trešdaļā pēc Miķeļa Rēdliha rupjas kļūdas nonāca iedzinējos, kad Vojteks Voļskis izgāja pret vārtsargu un izpildīja precīzu metienu. Pēcāk trešajā trešdaļā, spēlējot četri pret četri, Mareks Daloga izdarīja spēcīgu un rezultatīvu metienu, dubultojot pārsvaru.

Tomēr Rīgas "Dinamo" izdevās vienus vārtus atgūt, kad trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Ņikita Jevpalovs precīzi meta pēc Krišjāņa Rēdliha piespēles. Jau pirms tam vairākumā rīdzinieki pret sesto laukuma spēlētāju bija nomainījuši vārtsargu Džastinu Pītersu, kurš nepaspēja atgriezties laukumā arī "gola" brīdī. Arī pēdējās minūtēs Pīterss vēlreiz devās mainīties, tomēr atspēlēties "Dinamo" neizdevās.

"Dinamo" vārtsargs Džastins Pīterss šajā mačā atvairīja 15 no 17 pretinieku metieniem, savukārt "Dinamo" izdarīja 21 metienu pa vārtiem.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi.

KHL spēle: Rīgas Dinamo – Kuņluņ Red Star
Spēles statistika: Metieni pa vārtiem: 21-17 ; Uzvarēti iemetieni: 25-34 ; Bloķētie metieni: 6-20 ; Spēka paņēmieni: 13-12 ; 
Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 1:2. Spēle noslēgusies.Rīgas "Dinamo" atspēlēšanās misija noslēdzas neveiksmīgi un zaudējumu sērija turpinās.
"Dinamo" maina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, cenšoties saglābt spēli. 
56:38 min. Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 1:2Spēlējot četri pret četri, rīdzinieki radīja draudus pretinieku vārtiem, līdz vēlāk beidzot izdevās pārsvaru pārvērst golā. Krišjānis Rēdlihs piespēlēja gar vārtiem Ņikitam Jevpalovam, kurš izpildīja precīzu metienu! 
53:24 min. Noraidījums "Red Star" rindās.Pašā vairākuma sākumā Korijs Keins par uzbrukumu spēlētājam bez ripas nopelnīja divu minūšu noraidījumu.
53:2 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo".Batņa uzbrukumā vārtu priekšā bija aktīvs, bet tad viņš otrā laukuma galā saķērās ar "Red Star" spēlētāju Brulē. Latvietis tika pie soda.
Lipsbergs kritienā mēģināja apdraudēt pretinieku vārtsargu, taču tas neizdevās. Rīdzinieki pēdējās minūtēs laukumā darbojās aktīvāk, taču to neizdodas pārvērst "golā". 
Video: Ķīnas klubs ātri gūst vārtus, spēlējot četri pret četri.
Pavlovam no aizsega izdevās bīstams uzmetiens pa vārtiem, bet pretinieku vārtsargs prata ripu atvairīt. 
Komandas spēlē pilnos sastāvos. 
45:31 min. Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 0:2. Mareks Daloga pēc Vojteka Voļska piespēles izdarīja spēcīgu metienu vārtu augšējā stūrī, dubultojot savas komandas pārvaru. 
45:24 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā. Stolerijs bīstami nospēlēja ar augsti paceltu nūju un pārtrauca savas komandas vairākumu. Atkārtojumā gan redzams, ka tiesneši kļūdījās
44:57 min. Noraidījums "Red Star" komandā. Par bloķēšanu sodīts Jarvinens, kurš saņēma otro divu minūšu sodu šajā mačā. 
Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā. 
Rīgas "Dinamo" mazākumā spēlēja diezgan labi, neļaujot izdarīt metienus pa vārtiem. Pēdējās sekundēs Pekinas komandas spēlētāji kaut ko izveidoja, bet uzbrukums nenoslēdzās rezultatīvi. 
41:51 min. Noraidījums "Dinamo" komandā.Zīle saņem sodu par ripas izmešanu ārpus laukuma. 
Pīterss cimdā tvēra spēcīga Belmora metienu. Arī nākamajās epizodēs "Red Star" centās kontrolēt notikumus laukumā. 
Perioda ievadā "Dinamo" veidoja momentus uzbrukumā, un tālu metienu izdarīja Ališausks. 
Sācies 3. periods.
Video: 2. perioda labākie momenti
Otrās trešdaļas statistika:Metieni pa vārtiem: 8-4; Uzvarēti iemetieni: 8-8;Bloķētie metieni: 2-6;Spēka paņēmieni: 0-5; 
Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 0:1. Noslēdzies 2. periods.
Zīles uzmetienu Pekinas komandas vārtsargs atsita, bet Rena metiens netika līdz vārtiem. 
"Red Star" spēlētājs Mitinens noķēra "Dinamo" uz nomaiņu, saņēma piespēli un izgāja pret Pītersu, taču šoreiz izgājienā pārāks bija Rīgas kluba vārtsargs. 
"Red Star" spēlē pilnā sastāvā.
Rīdzinieki vairākumā saspēlējās uzbrukuma zonā, bet metienus izdarīja tikai Indrašis, taču neveiksmīgi. 
32:08 min. Noraidījums "Red Star" komandā. Vārtu priekšā Makmilans labi nocīnījās un nogādāja ripu Indrašim, kurš izdarīja labu metienu, bet vēl labāk vārtos nospēlēja Helbergs. Tiesa, pēc cīņas vārtu priekšā noraidījumu nopelnīja Pāvels Vorobejs. 
Steidzoties pēc ripas Zīle neveiksmīgi sadūrās ar pretinieku un atsitās pret apmali. Aizsargs guva sasitumu, bet pats saviem spēkiem spēja atstāt laukumu. 
Video: Miķeļa kļūda noved pie vārtu zaudējuma
Rīdziniekiem vairākumā izdevās izspēles uz vārtu priekšas, taču joprojām noslēgt uzbrukumus ar precīzu metienu "Dinamo" spēlētājiem neizdodas. 
Balinska uzmetiens lidoja garām vārtiem, taču ripa atlēca pie Kristo, kuram neizdevās to nolikt pa metienam.
27:29 min. Noraidījums "Kuņluņ Red Star" komandā.Jarvinens saņēma sodu un atstāja Pekinas vienību mazākumā.
Pēc mazākuma beigām Pīterss tika galā ar sarežģītu metienu, jo vārti priekšā spēlētāji traucēja viņam redzēt ripu. 
"Dinamo" spēlē pilnā sastāvā. 
"Red Star" komanda vairākuma ievadā izdarīja spiedienu uz "Dinamo" aizsardzību, taču savus vārtus izdevās nosargāt. Tad Makmilans pārtvēra ripu, devās tuvāk vārtiem, bet labo vārtu gūšanas iespēju neizmantoja. 
24:05 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" sastāvā. Kristaps Zīle pārāk centās apturēt pretinieku un tika sodīts par pretinieka turēšanu ar rokām.
Kristo iegāja zonā, atspēlēja Makmilanam, bet viņa metiens netika cauri spēlētāju burzmai vārtu priekšā. Spēles temps, salīdzinot ar pirmo periodu, bija audzis. 
Otrais periods iesācies ar abu komandu apņēmīgu sniegumu, bet Ķīnas komandas hokejistiem izdevās izspēlēt līdz labam metienam. Pīterss atsita. 
https://twitter.com/IlmarsCerbikovs/status/912361813991452673
Sācies 2. periods. 1. perioda labākie momenti
Pirmā perioda statistika: Metieni pa vārtiem: 5-8;Iemetieni: 9-14; Bloķētie metieni: 1-6; Spēka paņēmieni: 5-3
Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 0:1. Noslēdzies 1. periods. 
Rīgas "Dinamo" spēlē pilnā sastāvā.Pīterss mazākumā atvairīja vairāku metienus pa vārtiem, aizvirzot ripu prom no vārtu priekšas. 
17:21 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā. Rīdzinieki izspēlēja labu ātru uzbrukumu, kurā Lipsbergs meta garām vārtiem. Brīdi pirms tam Pekinas komandas spēlētājs cieta sadursmē ar Oskaru Batņu, un tiesneši nolēma piespriest noraidījumu par šo epizodi, lai arī pirms tam pārkāpumu nefiksēja.
Pavlovs pārtvēra paviršu pretinieku spēlētāja piespēli un nonāca lieliskā metiena pozīcijā, bet viņa centieni trāpīt starp kājsargiem bija neveiksmīgi. 
Dinamo vairāk darbojas ar ripu, cenšoties gūt vārtus un pārtraukt neveiksmju sēriju, taču momenti neveidojas tik raiti, kā gribētos. 
Stolerijs ar spēcīgu metienu centās pārspēt pretinieku vārtsargu, bet Helbergs ripu droši tvēra. 
https://twitter.com/juris_8/status/912359378078113792
Indrašis pēc tālas piespēles izlauzās līdz vārtiem, taču metiens nebija pietiekami precīzs, lai pārspētu Helnergu Pekinas komandas vārtos. 
Jevpalovs pēc piespēles izdarīja metienu, bet viņš netrāpīja precīzi pa ripu, un tā ar augstu trajektoriju lidoja garām vārtiem. 
Spēles astotajā minūtē Zaks Jueņs izdarīja pirmo "Red Star" komandas metienu pa vārtiem.
Rīgas "Dinamo" - "Kuņluņ Red Star" 0:1.Rīgas "Dinamo" spēlētājs Miķelis Rēdlihs pie savas zilās zonas pazaudēja ripu, to ieguva Vojteks Voļskis, kurš izgāja pret Pītersu un izdarīja precīzu metienu. Pekinas komandai vajadzēja tikai divus metienus, lai gūtu vārtus. 
Lipsbergs iegāja zonā un uzmeta pa vārtiem, bet moments nebija bīstams. Brīdi vēlāk "Red Star" vārtsargs piespieda ripu, taču sākās asumi pie vārtiem. 
Pirmo piecu minūšu laikā Dinamo pa vārtiem meta vienu reizi, bet Pekinas komanda - nevienu. Uzbrukuma ziņā spēles sākums ļoti neizteiksmīgs. 
Komandas spēlē vienādos sastāvos. Spēlējot četri pret četri, uzbrukumā momentu nebija. Labu spēka paņēmienu pret pretinieku pielietoja Stolerijs, bet Meijas gājiens uz vārtiem beidzās ar ļoti neprecīzu metienu.
00:16 min. Apbpusējais noraidījumsJau pirmajās sekundēs pēc Gilisa uzbrukuma Pavlovs centās iegrūst ripu vārtos starp vārtsarga kājsargiem. Pavlovs saņem noraidījumu, bet sods arī pretinieku komandā
Rīgas Dinamo - Kuņluņ Red Star. Spēle sākusies
Pirms spēles AS "Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis Tv tiešraidē paziņoja, ka galvenā trenera Sanda Ozoliņa asistentu Laviņa un Ņiživija atlaišanas ir tikai komandas reorganizācijas sākums. Piesaistot somu aizsargu Salmelu un pazīstamo Žerdevu no komandas nāksies atvadīties diviem kanādiešiem. Kuriem? To Savickis neatklāja.
Diemžēl, šodien laukumā pretinieku rindās neredzēsim Artūru Kuldu, kurš kopā ar komandu neiesildījās un bija privātā apģērbā "Arēna Rīga" gaiteņos. Kā atkājis Ķīnas komandas treneris Maiks Kīnens, Kuldam ir trauma un viņš nevar aizvadīt pilnvērtīgus treniņus.
Rīgas "Dinamo" sastāvs gaidāmajam mačam: https://twitter.com/hcDINAMORIGA/status/912334817068556289
Rīgas "Dinamo" pirmdien uzsāk divu mājas spēļu sēriju, tiekoties ar Latvijas izlases aizsargu Artūru Kuldu un Pekinas "Kuņluņ Red Star" komandu. https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-sava-laukuma-pret-kunlun-red-star-censas-partraukt-rekordgaro-zaudejumu-seriju.d?id=49271415

Tags

Hokejs Kontinentālā hokeja līga (KHL) Rīgas "Dinamo"
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form