Noslēdzot Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonas tālāko izbraukuma sēriju, Rīgas "Dinamo" pirmdien Vladivostokā ar 4:2 (1:0, 1:1, 2:1) pārspēja vietējo "Admiral" vienību.

Pēc diviem zaudējumiem Rīgas "Dinamo" izcīnīja pārliecinošu uzvaru spēlē, kurā pa pretinieku vārtiem izdarīja tikai 17 metienus, kas savukārt norāda uz zviedru vārtsarga Jūakima Eriksona teicamo spēli, jo pa viņa vārtiem tika izdarīti 40 metieni.

Rezultātu šai mačā atklāja Roberts Bukarts jau spēles septītajā minūtē, bet tie palika vienīgie gūtie vārti pirmajā trešdaļā. Otrā perioda sākumā mājinieki spēja rezultātu izlīdzināt, taču Miķelis Rēdlihs atkal izvirzīja vadībā rīdziniekus.

Spēles otrajā pusē "Dinamo" pretiniekiem sagādāja daudz iespēju spēlēt skaitliskajā vairākumā, kas arī izskaidro daudzos metienus pa vārtiem, taču realizēt pārsvaru "Admiral" neizdevās.

Trešās trešdaļas sākums mūsējiem izdevās vairāk kā pārliecinošs - nepilnu triju minušu laikā "Dinamo" divreiz realizēja skaitlisko vairākumu. Perioda vidū Niklass Bergforss samazināja rīdzinieku pārsvaru līdz diviem vārtiem, mājinieki centās vēlreiz pārspēt Eriksonu, taču "Dinamo" spēja saglabāt sev labvēlīgo rezultātu un tālo izbraukuma sēriju noslēdza ar uzvaru.

Sīkāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā!