Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" ceturtdien uzsāka sezonas pēdējo izbraukumu, viesos ar rezultātu 1:5 (0:1, 1:3, 0:1) piedzīvojot sakāvi pret Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejistiem.

Rīgas "Dinamo" klubs nu jau piedzīvojis neveiksmi desmit mačos pēc kārtas. "Dinamieši" 56 spēlēs sakrājuši 25 punktus, tādējādi komanda četros atlikušajos mačos vairs nevar sasniegt priekšpēdējā vietā līgā esošo Pekinas "Kuņluņ Red Star" komandu, kurai ir 34 punkti.

Savukārt "Lokomotiv" ar 76 punktiem 56 spēlēs saglabā ceturto vietu Rietumu konferencē, bet tikpat punktu ir arī augstāk esošajām Sanktpēterburgas SKA un Maskavas "Dinamo" vienībām.

Mājinieki diezgan ātri sagrāba iniciatīvu, spēles devītajā minūtē pirmos vārtus gūstot Tēmu Pulkinenam. Tiesa, pirmajā periodā ripu pat vairāk kontrolēja "dinamieši", kuri gan nespēja izmantot vairākumu, kā arī radīja krietni mazāk vārtu gūšanas iespēju nekā mājinieki.

Īstais "uzlidojums" gan pienāca tikai otrajā trešdaļā. Abām komandām spēlējot četratā, Daniils Misjuls un Deniss Barancevs minūtes laikā guva divus vārtus. Zīmīgi, ka abās epizodēs labāk aizsardzībā varēja nospēlēt Deniss Paršins, kurš ar lietderības koeficientu -24 tagad ir pēdējā vietā līgā starp visiem KHL spēlētājiem.

"Lokomotiv" turpināja spēlēt pārliecinoši, bet vienlaikus nesteidzīgi. Īsi pēc spēles viduspunkta rezultāts jau kļuva mazliet nepieklājīgs, precīzu metienu izpildot Denisam Aleksejevam – 0:4. Taču perioda izskaņā "Dinamo" beidzot apdraudēja pretinieku vārtus viesu trešajā vairākumā – izcilu metienu izpildīja Roberts Bukarts.

Mača pēdējā periodā Jaroslavļas komandas aktivitāte noplaka, mājiniekiem šķietami vēloties aizvadot trešdaļu bez liekiem pavērsieniem. Tomēr precīzs Ņikitas Čerepanova metiens ļāva spēlē iesaistīties arī Bruno Brūverim, kurš, rezultātam esot 1:5, nomainīja Jāni Vori.

Rīdzinieki vēl tika pie iespējas ceturto reizi spēlēt vairākumā, tomēr spēles izskaņa aizritēja bez ievērības cienīgiem notikumiem. Tādējādi 18 gadus vecais Brūveris, kuram šī bija otrā spēle KHL, atzīmējās ar "sausā" aizvadītām 15 minūtēm.

Rīgas komanda sestdien aizvadīs pēdējo spēli izbraukumā šosezon, viesojoties pie Rietumu konferences līderes Maskavas CSKA.

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi.