Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sestdien pārtrauca neveiksmju sēriju, izbraukumā ar rezultātu 3:0 (1:0, 0:0, 2:0) pārspējot Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

Rīgas "Dinamo" vadībā izvirzījās 11.minūtē, kas precīzi meta Čārlzs Genovejs. Turpinājumā cīņa bija līdzīga, un līdz trešā perioda beigām rezultāts nemainījās. 52.minūtē laukumā izcēlās kautiņš, par ko noraidījumu līdz spēles beigām saņēma Oskars Cibuļskis.

Tomēr drīz pēc tam "Dinamo" vairākumā dubultoja savu pārsvaru, precīzi metot Mikam Indrašim, bet 59.minūtē Lauris Dārziņš raidīja ripu tukšos vārtos.

Rīgas "Dinamo" iepriekš piedzīvoja četrus zaudējumus pēc kārtas, bet nākamā spēle rīdziniekiem būs 22.decembrī, kad izbraukumā būs jāspēkojas pret Helsinku "Jokerit".

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētāku mača aprakstu.