Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā sestdien, 5. oktobrī, zaudējumu sēriju turpināja Rīgas "Dinamo", kas viesos ar 1:6 (1:1, 0:4, 0:1) piekāpās Gagarina kausa ieguvējai Maskavas CSKA.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus pirmā perioda 18 minūtē guva Gints Meija, no kura slidas ripa ielidoja pretinieku vārtos, bet rezultāts tobrīd kļuva 1:1. Rīdzinieki tādējādi pārtrauca "sauso" sēriju, kas ilga 200 minūtes un 49 sekundes.

Latvijas klubs uzvaras garšu nav izjutis jau septiņas spēles pēc kārtas, bet šajā sezonā 13 spēlēs gūta tikai viena uzvara pamatlaikā. Šajos 13 mačos rīdzinieki spējuši gūt vien 17 vārtus, ielaižot 53, kas ir slitkākais rādītājs visā līgā.