Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" tradicionālajā pārbaudes spēļu turnīrā "Latvijas Dzelzceļa" kausa izcīņā ar rezultātu 3:1 (1:1, 1:0, 1:0) pārspēja Jaroslavļas "Lokomotiv" vienību, turpinot gatavošanos Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonai.

Rīgas "Dinamo" trešajā minūtē nonāca iedzinējos, kad Pāvels Kudrjavcevs raidīja ripu tālajā vārtu stūrī, taču 66 sekundes līdz trešdaļas beigām Jakubs Berglunds realizēja lielo vairākumu pēc Kārtera Eštona piespēles gar vārtiem, izlīdzinot rezultātu.

Otrā perioda beigu daļā Emīls Ģēģeris realizēja izgājienu pret vārtsargu, izdarot precīzu metienu. Tie viņam bija pirmie vārti "Arēnā Rīga" Rīgas "Dinamo" sastāvā. Savukārt mača 49. minūtē Miķelis Rēdlihs pārtvēra ripu, piespēlēja to Dāvidam Ulstromam, un viņš precīzi meta tukšajā vārtu stūrī.

"Dinamo" šī ir otrā uzvara šī gada "Latvijas Dzelzceļa" kausā. Otrdien ar rezultātu 3:0 tika sakauti Jekaterinburgas "Avtomobiļist" hokejisti.

Sestdien Rīgas "Dinamo" spēkosies ar Minskas "Dinamo", bet svētdien – ar Kazaņas "Ak Bars".

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.