Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" savā pirmajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) jaunās sezonas spēlē svētdien izbraukumā ar rezultātu 2:4 (0:0, 2:2, 0:2) piekāpās Jekaterinburgas "Avtomobiļist".

Rīgas "Dinamo" spēli iesāka apņēmīgi, bet pirmā perioda otrajā pusē pārliecinošāk sāka spēlēt "Avtomobiļist. Otrajā periodā četru minūšu laikā mājinieki guva divus vārtus, precīzi metot Aleksandram Kučerjavenko un Denam Sekstonam, bet "Dinamo" prata atspēlēties. 30. minūtē Linuss Videls tika pie veiksmīga vārtu guvuma, kad pretinieks nejauši ieslidināja ripu savos vārtos, cīnoties vārtu priekšā, bet piecas minūtes vēlāk Matiass Mitinens pēc Laura Dārziņa metiena ieguva ripu un izlīdzināja rezultātu.

Trešajā periodā Jekaterinburgas komanda tomēr spēja nodrošināt uzvaru. Anatolis Goliševs guva skaistu "golu" no vārtu priekšas, bet Sekstons pēc tam otro reizi meta precīzi vairākumā.

Šajā izbraukumā "Dinamo" vēl otrdien spēkosies ar Magņitogorskas "Metallurg" komandu, bet tam sekos trīs māju spēļu sērija.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kur var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.

. $duelID=1140;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>