Kontinentālās hokeja līgas (KHL) pastarīte Rīgas "Dinamo" kārtējā regulārā čempionāta mačā izbraukumā ar rezultātu 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvētajai Maskavas "Dinamo" vienībai.

Šis Rīgas "Dinamo" komandai bija ceturtais zaudējums pēc kārtas pēcspēles metienu sērijā, bet kopumā rīdzinieki piedzīvojuši zaudējumus jau septiņās spēlēs pēc kārtas. Nākamajā mačā piektdien Rīgas "Dinamo" tiksies ar Podoļskas "Vitjazj", pret kuru izcīnīja savu iepriekšējo uzvaru 9. oktobrī.

Rīgas "Dinamo" labā aizvadītajā spēlē vārtus guva Krišjānis Rēdlihs, kurš pirmās trešdaļas beigās realizēja vairākumu. Aleksejs Cvetkovs 35. minūtē pēc Mārtiņa Karsuma piespēles rezultātu izlīdzināja, bet pēcspēles metienos uzvaru maskaviešiem nodrošināja Lukašs Kašpars.

Rīgas "Dinamo" 24 spēlēs izcīnījusi 15 punktus, kas dod pēdējo vietu gan Rietumu konferencē, gan līgas kopvērtējumā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šīs spēles teksta tiešraidi, kurā var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

$duelID=517;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>