Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē nespēja noturēt divu vārtu pārsvaru un ar rezultātu 3:5 (1:0, 2:1, 0:4) zaudēja spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA.

Kārters Eštons jau no spēles pirmajām minūtēm bija ļoti aktīvs laukumā, un viņš 13. minūtē izvirzīja "Dinamo" vadībā. "Dinamo" hokejisti pirmo trešdaļu aizvadīja lieliski, 15 reizes metot pa SKA vārtiem. Otrajā periodā, kad bija nospēlētas sešas minūtes, vairākumā Uvim Balinskim ar rikošeta palīdzību izdevās dubultot pārsvaru, tomēr astoņas minūtes vēlāk Aleksandrs Barabanovs ievirzīja ripu "Dinamo" vārtos, vienus vārtus SKA komandai atgūstot.

38. minūtē Lauris Dārziņš realizēja vairākumu, atjaunojot divu vārtu pārsvaru (3:1). Tomēr trešo periodu SKA aizvadīja lieliski un guva trīs bezatbildes vārtus. Precīzi bija Jevgenijs Ketovs, Antons Burdasovs un Nails Jakupovs. Noslēgumā Antons Belovs raidīja ripu tukšos vārtos.

Trešdien Rīgas "Dinamo" savā laukumā spēkosies Čerepovecas "Severstaļ".

Portāls "Delfi" piedāvā spēles teksta tiešraidi.