Cīņā par iekļūšanu Gagarina kausa izcīņā, Rīgas "Dinamo" svētdien, 1.februārī, kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē tikās ar Rietumu konferences vājāko komandu, Bratislavas "Slovan" un svinēja pārliecinošāko uzvaru šosezon - 6:0 (3:0, 2:0, 1:0).

Šī bija otrā pārliecinošākā uzvara KHL Rīgas "Dinamo" vēsturē - pirmā bija 2011./2012. gada sezonā, kad tāpat ar sešu vārtu pārsvaru tika pārspēti "Vitjazj", taču toreiz rīdzinieki vienus vārtus ielaida - 7:1.

Spēles iznākumu savā ziņā noteica jau pirmā minūte, kad "Dinamo" guva pirmos vārtus šai mačā - Roberts Bukarts viesu vārtsargu Juhanu Baklundu pārspēja jau 24. sekundē. Sedlāčekam rādot pārliecinošu sniegumu vārtos, bet laukuma spēlētājiem - uzbrukumā, jau pirmā perioda beigās tika panākts triju vārtu pārsvars. Vārtus pirmajā trešdaļā vēl guva Kaspars Saulietis un Linuss Videls.

Otrajā trešdaļā ar triju minūšu starpību vārtus guva Lauris Dārziņš un Krišjānis Rēdlihs, panākot jau 5:0 "Dinamo" labā, bet viesi neizmantoja iespēju atklāt rezultātu, nerealizējot "bullīti".

Trešajā trešdaļā, saglabājot pārliecinošo pārsvaru, mājinieki "pieklusināja" spēles tempu, taču guva vēl vienus vārtus, ko paveica Miks Indrašis.

Pēc šīs spēles par jauno laiku rezultatīvāko Rīgas "Dinamo" spēlētāju kļuva uzbrucējs Miķelis Rēdlihs, kurš šai mačā izdarīja divas rezultatīvas piespēles.