Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" svētdien regulārā čempionāta spēlē Helsinkos ar rezultātu 0:8 (0:3, 0:4, 0:1) kapitulēja "Jokerit" vienībai.

Rīgas "Dinamo" pagaidu galvenā trenera Valērija Kuļibabas vadībā divās spēlēs vēl vārtus nav guvusi. Iepriekšējā mačā rīdzinieki ar 0:4 piekāpās Čerepovecas "Severstaļ".

"Jokerit" labā četrus vārtus guva Džordans Šrēders, bet pa vieniem vārtiem guva Kalle Kosila, Tomi Kiviste, Davids Sklenička un Veli-Mati Savinainens. Astoņu vārtu gūšanai Helsinku komandai pietika ar 31 metienu pa vārtiem. Mājiniekiem Šrēders sakrāja piecus (4+1) rezultativitātes punktus, Braiens O'Nīls izcēlās ar četrām rezultatīvām piespēlēm, bet Niklass Jensens sakrāja trīs piespēles.

Savukārt "Jokerit" vārtsargs Anderss Lindbeks atvairīja visus 20 Rīgas "Dinamo" hokejistu metienus pa vārtiem. Savukārt Rīgas "Dinamo" vārtsargs Juhans Matsons tika nomainīts 38 minūtē pēc septītajiem ielaistajiem vārtiem, un atlikušajās 22 minūtēs vārtus sargāja Ēriks Vītols.

Sezonas turpinājumā Rīgas "Dinamo" sešas spēles aizvadīs savā laukumā, pirmajā mačā trešdien tiekoties ar Sanktpēterburgas SKA.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var redzēt detalizētu notikumu aprakstu.