Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" trešdien regulārā čempionāta spēlē savā laukumā ar rezultātu 0:5 (0:0, 0:2, 0:3) piekāpās turnīra līdervienībai Maskavas CSKA.

Šis Rīgas "Dinamo" komandai bija otrais "sausais" zaudējums pēc kārtas, jo arī mačā pret Minskas "Dinamo" vārti netika gūti. Tāpat arī iepriekšējā spēlē pret CSKA septembrī rīdzinieki vārtus neguva.

Pirmais periods Rīgas "Dinamo" komandas izpildījums bija cerīgs, taču 28. minūtē Ivans Telegins veiksmīgā epizodē guva vārtus, ripai vārtos slīdot no Andra Džeriņa slidas. Tad 2+2 minūšu noraidījumu nopelnīja Kristaps Sotnieks, un CSKA vairākumā dubultoja savu pārsvaru, precīzi metot Kirilam Petrovam.

Trešajā periodā rīdzinieku sniegums nebija pārāk spožs, un Igors Makarovs panāca 3:0 viesu labā. 46.minūtē vairākumā Dmitrijs Kugriševs guva vēl vienu "golu" CSKA komandai, bet pēcāk Genādijs Storoļovs panāca mača gala rezultātu.

Maskavas CSKA komandas vārtsargs Iļja Sorokins atvairīja visus 20 Rīgas "Dinamo" spēlētāju metienus. Savukārt par Joakima Ēriksona vārtiem tika izdarīti 38 metieni.