Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā priekšpēdējā spēlē otrdien, 16. februārī, Rīgas "Dinamo" iepriecināja savus līdzjutējus, "Arēnā Rīga" ar 1:0 (0:0, 1:0, 0:0) pieveicot Maskavas "Dinamo".

Pēc izlašu pauzes KHL abas komandas laukumā devās, spēka pilnas, un tas atsaucās uz spēles raksturu - abi "Dinamo" spēlēja aktīvu, vieglu un līdzvērtīgu uzbrukuma hokeju.

$duelID=257;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>

Pirmajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, jo teicamu sniegumu vārtos demonstrēja gan Jakubs Sedlāčeks, gan Aleksandrs Jerjomenko. Pirmie vārti tika gūti otrās trešdaļas sākumā, kad Miks Indrašis ar skaistu metienu atklāja mača rezultātu. Vēlāk izrādījās, ka tie ir vienīgie šai spēlē gūtie vārti.

Trešajā periodā komandas turpināja uzbrukt viena otras vārtiem, bet veiksmīgāk aizsardzībā darbojās rīdzinieki, nosargājot rezultātu "uz nulles". Jāpiebilst, ka Sedlāčekam šī bija trešā "sausā" spēle sezonā.

Plašāku spēles aprakstu lasiet portāla "Delfi" teksta tiešraides arhīvā.