Rīgas "Dinamo" ir iesnieguši oficiālu protestu Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) vadībai par epizodi 12. decembra KHL regulārā čempionāta spēlē Kazaņā starp vietējo "Ak Bars" un Rīgas "Dinamo" komandām, kad spēles 57. minūtē netika ieskaitīts vārtu guvums "Dinamo" labā, vēsta Rīgas kluba mājas lapa.

Rīgas "Dinamo" lūdz izskaidrot šīs spēles video atkārtojumu tiesneša un galvenā tiesneša pieņemto lēmumu šajā epizodē, kā arī izvērtēt šo tiesnešu darbību, jo viņu lēmums tieši ietekmēja spēles iznākumu.

Trešās trešdaļas 17. minūtē, kad rezultāts bija neizšķirts 1:1, Miķelis Rēdlihs saņēma no Jāņa Sprukta piespēli, un, cīņā ar pretinieku spēlētāju, ripa ielēca vārtos. Spēles galvenais tiesnesis lēma šo vārtu likumību pārbaudīt un video tiesneša lēmumus bija,  ka "Dinamo" vārti nav ieskaitāmi.