Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" otrdien "Arēnā Rīga" sekmīgi revanšējās Novosibirskas "Sibirj" vienībai, kurai rīdzinieki piekāpās pagājušās nedēļas trešdienā.

Rīdzinieki svinēja uzvaru ar rezultātu 4:1 (1:0, 0:1, 3:0), pieveicot komandu, kurai bija zaudēts sešas spēles pēc kārtas. "Dinamo" hokejisti maču aizvadīja īpašos rozā kreklos, mudinot sabiedrību pievērst uzmanību krūts vēzim.

Mājinieku labā vārtus guva Jere Karjalainens, devīto precīzo metienu šosezon izpildīja komandas rezultatīvākais hokejists Nikolajs Jeļisejevs, bet ar diviem veiksmīgiem raidījumiem atzīmējās Emīls Porjē.

Abas komandas pirmajā periodā spēkojās diezgan līdzvērtīgi, bet "dinamieši" ripu līdz Hari Sateri sargātajiem vārtiem nogādāja tikai vienreiz. Šis vienīgais metiens gan palīdzēja "Dinamo" izvirzīties vadībā, vārtus pēc trāpīgas Rīsa Skārleta piespēles gūstot Karjalainenam.

Otrajā trešdaļā "Sibirj" hokejisti gan bija pārāki. Ar pretinieku bīstamajiem uzbrukumiem veiksmīgi galā tika Juhans Matsons, taču ripa pamanījās atrast ceļu līdz viņa vārtiem. Ar vārtu guvumu nejauši izcēlās Ņikita Šaškovs, ripai atsitoties pret viņa slidu.

Gala rezultāts nenozīmē, ka "Dinamo" pēdējo 20 minūšu laikā bija krietni pārāki. Taču laukuma saimnieki veiksmīgi izmantoja savas iespējas. Vairākumā vadību atguva Nikolajs Jeļisejevs, bet ar diviem skaistiem metieniem izcēlās Porjē, kurš otro ripu guva skaitliskajā mazākumā.

"Dinamo" vienība ar 15 punktiem 17 spēlēs pakāpusies uz devīto vietu Rietumu konferencē, bet "Sibirj" zaudējums piespiedis atkāpties uz devīto pozīciju Austrumos. Novosibirskas komandai šobrīd ir 13 punkti 16 spēlēs.

Rīdzinieki īso uzturēšanos mājās noslēgs ceturtdien, kad pie sevis uzņems Ņižņekamskas "Ņeftehimik" hokejistus.