Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā pēdējo spēli pirms valstsvienību pauzes pirmdien, 9. decembrī, aizvadīja Rīgas "Dinamo", kas viesos ar rezultātu 1:5 (0:2, 0:3, 1:0) cieta sakāvi pret Magņitogorskas "Metallurg".

"Dinamieši" jau spēles otrajā minūtē nonāca mazākumā, Magņitogorskas komandai ātri vien pārņemot spēles iniciatīvu. Rezultātu perioda otrajā pusē atklāja kanādietis Ēriks Odels, bet trešdaļas pēdējā minūtē pārsvaru dubultoja Arhips Ņekoļenko.

Rīdzinieki laukumā atgriezās, nomainot Andreju Makarovu pret Aleksandru Salāku, tomēr tas rezultātus nedeva. "Metallurg" vienības spiediens pārvērtās vēl trijos vārtu guvumos. Laura Dārziņa kļūdu aizsardzības zonā izmantoja Bogdans Potehins, Viktors Antipins izcēlās no zilās līnijas, bet ilgstoša ofensīva viesu zonā noslēdzās ar Romāna Ļubimova precīzu raidījumu četras sekundes pirms perioda beigām.

Pēdējā trešdaļā "Metallurg" hokejisti mazliet atslāba, spēles grožus sagrābjot viesiem. Tomēr gūtais pārsvars tika pārvērsts tikai vienos vārtos, kad precīzs skaitliskajā vairākumā bija Roberts Lipsbergs.

"Dinamo" pēc zaudējuma ar 27 punktiem 37 spēlēs saglabā 11. vietu Rietumu konferencē, bet Maģnitogorskas klubs, pateicoties 41 punktam 38 mačos, pakāpies uz astoto pozīciju Austrumu konferencē.

Nākamais mačs Rīgas vienībai paredzēts otrdien, 17. decembrī, kad vienība mājās uzņems Maskavas CSKA komandu.