Rīgas "Dinamo" izbraukumā piektdien ar 4:2 pārspēja latviešu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma pārstāvēto Rietumu konferences līdervienību Maskavas "Dinamo", ko trenē Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Pirmie vadībā izvirzījās mājinieki, Maskavas "Dinamo", taču tad sekoja trīs bezatbildes vārti Rīgas "Dinamo" izpildījumā. Vispirms maskaviešu vārtsargu pārspēja Kristaps Sotnieks, izlīdzinot rezultātu, tad Rustams Begovs izvirzīja mūsējos vadībā.

Trešās trešdaļas sākumā Mārtiņš Cipulis jau panāca divu vārtu pārsvaru, bet Maksims Solovjovs vienus vārtus atguva, kad rīdzinieki bija nonākuši skaitliskajā mazākumā.

Pēdējos šīs spēles vārtus guva Rīgas "Dinamo", kad Pols Ščehura nepilnas piecas minūtes pirms beigu signāla panāca 4:2 mūsējo labā.

Pēdējās divas minūtes Maskavas "Dinamo" spēlēja ar tukšiem vārtiem un sešu laukuma spēlētāju sastāvā, taču rīdziniekiem izdevās nosargāt uzvaru.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi.