Rīgas 'Dinamo' izjūt Sanktpēterburgas SKA atriebību

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" sestdien ar rezultātu 1:4 piekāpās vienai no Rietumu konferences spēcīgākajām komandām Sanktpēterburgas SKA, kas tādējādi reabilitējās par šonedēļ piedzīvoto zaudējumu.

Jau vēstīts, ka izbraukumā "Dinamo" pēcspēles soda metienu sērijā ar 4:3 negaidīti uzvarēja šodienas pretinieci SKA.

Rīgas "Dinamo" labā vienīgos vārtus guva Mārtiņš Dzierkals, panākot mača gala rezultātu 1:4. Savukārt SKA sastāvā precīzi meta Igors Ožiganovs, Vladimirs Tkačovs, Jakovs Treņins un Andrejs Kuzmenko.

Rīgas "Dinamo" vārtos spēli sāka Zeins Makintairs, tomēr arī šoreiz viņam nebija lemts nospēlēt spēli līgas galam. Jau pēc desmit minūtēm, pie rezultāta 0:2, viņu nomainīja Iļja Proskurjakovs. SKA pa vārtiem izdarīja tikai 16 metienus, bet "Dinamo" meta 22 reizes.

Pēc spēles ar SKA rīdzinieki mājās vēl spēkosies arī ar Ņižņijnovgorodas "Torpedo" un "Soči" vienībām, bet 26.decembrī uzsāks trīs izbraukuma spēļu sēriju.

Portāls "Delfi" piedāvāja mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētāku notikumu aprakstu.

KHL spēle: Rīgas Dinamo – Sanktpēterburgas SKA
Spēles statistika:
Spēle noslēgusies
59:22 min. Noraidījums SKA komandā.Par ripas izmešanu ārpus laukuma sodīts Timkins. Pirms vairākuma izspēles rīdziniekiem pusminūtes pārtraukums.
Rīgas "Dinamo" mača pēdējās minūtēs daudz darbojās uzbrukuma zonā, ik pa laikam uzmetot pa vārtiem.
SKA hokejists mazākumā atņēma rīdziniekam ripu un devās uz Proskurjakova vārtu priekšu, bet metiens neizdevās.
Dārziņš viltīgi iegāja uzbrukuma zonā, piespēlēja Indrašim, kurš meta garām vārtiem.
53:20 min. Vēl viens noraidījums SKA komandā.Rīgas "Dinamo" iegūst vēl vienu iespēju gūt vārtus vairākumā, kad Tokranovs izmeta ripu ārā no laukuma.
Šoreiz vairākuma izspēle "Dinamo" komandai bija ļoti neveiksmīga. Vārtu gūšanas momentu īsti nebija.
49:34 min. Noraidījums SKA komandāPar skaitliskā sastāvā pārkāpumu SKA sodīti vēlreiz.
Vairākuma sākumā Indrašis izdarīja ļoti draudīgu metienu no kreisās malas.
48:27 min. Rīgas "Dinamo" - SKA 1:4Pēc tāla metiena Švanenbergs labi cīnījās vārtu priekšā, bet pie labā vārtu staba aktīvi darbojās Mārtiņš Dzierkals, kurš iebakstīja vārtos ripu. Tiesneši gan skatījās video atkārtojumu, kurā pārliecinājās, ka noteikumu pārkāpuma nebija.
47:21 min. Noraidījums SKA komandāPirmo vārtu autors Ožiganovs turēja "Dinamo" spēlētāja nūju.
Pēc ilgiem SKA uzbrukumiem rīdziniekiem beidzot izdevās pretuzbrukums.
SKA uzbrukuma zonā darbojās kā vairākumā. Pagaidām rīdziniekiem izdodas izvairīties no piekto vārtu zaudēšanas.
Otrajā periodā nospēlētas trīs minūtes. Indrašis uzbrukuma zonā izcīnīja ripu, bet Robertam Bukartam tikt līdz metienam neizdevās. Kopumā spēles gaita nav mainījusies.
Sācies 3. periods.
Rīgas "Dinamo" - SKA 0:4. Noslēdzies 2. periods.Ar bīstamiem SKA uzbrukumiem noslēdzās otrā trešdaļa.
Indrašis izdarīja spēcīgu metienu, taču pretinieks ar nūju to kavēja. Rīdzinieki turpināja darboties uzbrukuma zonā vienādos sastāvos, Dzierkals un Mamčičs arī apdraudēja vārtus.
Švanenbergs meta uzreiz pēc piespēles no vārtu priekšas, Helbergam šoreiz vajadzēja nospēlēt precīzi, un to viņš izdarīja.
"Dinamo" vairākumā ierasti labi darbojās uzbrukuma zonā, bet izdarītie metieni pretinieku vārtsargam nekādas problēmas nesagādāja.
30:43 min. Noraidījums SKA komandā. Dinamiski ritēja spēle pēc pēdējā vārtu guvuma. Daudz cīņa ritēja neitrālajā zonā, kurā Morozs klupināja pretinieku.
Aktīvs presings aizsardzības zonā deva Robertam Bukartam metiena iespēju, tomēr viņam neizdevās trāpīt pa vārtiem.
24:31 min. Rīgas "Dinamo" - SKA 0:4Ļoti laba saspēle SKA komandas izpildījumā, un Andrejs Kuzmenko ieguva ripu, notēmēja un raidīja to vārtos.
22:25 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā. Dzierkals bīstami nospēlēja ar augsti paceltu nūju.
Periods iesākās ar SKA komandas pārsvaru, bet tad Ģēģeris neitrālajā zonā pārtvēra ripu. Viņam gan neizdevās izlauzties starp diviem pretinieku aizsargiem.
Sācies 2. periods
Noslēdzies 1. periods.
19:40 min. Rīgas "Dinamo" - SKA 0:3Kapitulē arī Proskurjakovs. Ļoti vājā "Dinamo" aizsardzība netika galā Jakovu Treņins, kurš pie laukuma apmales ieguva ripu un apspēlēja trīs aizsargus.
Gračovs aiz vārtiem atņēma ripu SKA vārtsargam Helbergam, kas ļāva izveidot vārtu gūšanas iespēju pretinieku vārtu priekšā. Pats Gračovs no pašas vārtu priekšas norībināja vārtu stabu. Uzreiz pēc tam Kuzmenko metienu cimdā tvēra Proskurjakovs.
SKA hokejisti ļoti ātri tika pāri vidējai zonai, kas ļāva ātri izveidot uzbrukuma iespējas. Tikmēr rīdzinieki līdz šim neko draudīgu uzbrukumā nav izveidojuši.
Proskurjakovs aiz vārtiem mēģināja uzņemt ripu, bet paklupa. No tā nekāda bīstamā epizode SKA komandai neizdevās. Tad viņš arī glāba komandu no vārtu zaudējuma, kad Ketovs viegli tika līdz vārtu priekšai.
Pēteris Skudra turpina nesaudzīgi izturēties pret Makintairu. Viņš nomainīts jau pēc nospēlētām 10 minūtēm.
9:43 min. Rīgas "Dinamo" - SKA 0:2Vladimirs Tkačovs savāca ripu aizsardzības zonā un devās uzbrukumā. Viņš tika garām Emīlam Ģēģerim un tas izdarīja perfektu metienu, pēc kura ripa no vārtu staba ielidoja pašos vārtos.
Makintairs ar kājsargu atvairīja metienu. Kopumā spēles temps bija diezgan augsts, tomēr pārsvars laukumā, kā jau bija paredzams, piederēja SKA.
Rīgas "Dinamo" spēja darboties uzbrukuma zonā, taču nebija izteiktas virzības uz vārtiem.
1:28 min. Rīgas "Dinamo" - SKA 0:1. SKA lieki laiku vairākumā netērēja un ātri izspēlēja kombināciju, kas noslēdzās ar Igora Ožiganova precīzo metienu uzreiz pēc piespēles Zeina Makintaira vārtos.
1:00 min. Noraidījums Rīgas "Dinamo" komandā. Tiesneši diezgan ilgi apspriedās, vai pirms ripas izlidošanas ārpus laukuma tā pieskārās aizsargstiklam. Šoreiz lēmums rīdziniekiem nelabvēlīgs.
Spēles pirmā minūte aizritēja līdzīgā cīņā. Rīdzinieki apņēmības pilni vēlreiz parādīt savu spītību tieši pret šo komandu.
Rīgas "Dinamo" treneris Pēteris Skudra turpināja interesantos lēmumus vārtsargu sakarā un šajā mačā vārtu drošību uzticēja Zeinam Makintairam.https://twitter.com/hcDINAMORIGA/status/1337752657193267202
Rīgas "Dinamo" šoreiz savā laukumā mēģinās paveikt brīnumu un pieveikt Sanktpēterburgas SKA. Šonedēļ Rīgas "Dinamo" izbraukumā šokēja vienu no KHL favorītkomandām. https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-pec-savdabiga-papildlaika-bullisos-parsteidz-specigo-ska.d?id=52733387