Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē Rīgas "Dinamo" pirmdien, 8. janvārī, izsēja divu vārtu pārsvaru un pēcspēles metienos ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:0. 0:2, 0:0, 0:1) piekāpās hokeja kluba "Soči" komandai.

Spēles rezultātu atklāja viesi, Ērikam O'Dellam pirmā perioda vidū pārspējot Mantu Armali, taču jau pēc divām minūtēm rezultāts kļuva neizšķirts, par ko parūpējās Brendons Makmilas.

Turpinājumā viesi demonstrēja nedisciplinētu spēli, par ko tika sodīti gan ar noraidījumiem, gan ar zaudētiem vārtiem, Miķelim Rēdliham otrā perioda pirmajā minūtē realizējot skaitlisko vairākumu un izvirzot rīdziniekus vadībā – 2:1.

Otrās trešdaļas beigās Miķelis Rēdlihs guva savus otros vārtus šai spēlē un sāka izskatīties, ka rīdzinieki varētu gūt otro uzvaru pamatlaikā šogad. Taču pretinieki otrajā pārtraukumā spēja savākties un laukumā atgriezās pavisam cita komanda.

Mača trešais nogrieznis aizritēja zem pārliecinoša HK "Soči" diktāta, viņiem izdevās ātri atgūt vienus vārtus, turpinājumā pilnībā uzspiest savu spēli, un tikai teicama Manta Armaļa darbība vārtos ļāva mūsējiem saglabāt cerības uz uzvaru līdz pamatlaika pēdējai minūtei. Tajā HK "Soči" vārtsargs Dmitrijs Šikins tika nomainīts pret sesto laukuma spēlētāju un šī taktika attaisnojās – 31 sekundi pirms pamatlaika beigām Šons Kolinss izlīdzināja rezultātu.

Pagarinājumā neviena no komandām vārtus neguva, bet pēcspēles metienos veiksmīgāki bija viesi, aizvedot no šīs spēles divus kopvērtējuma punktus.

$duelID=871;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>