Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienība Rīgas "Dinamo" mājas spēļu sērijas pēdējā piektajā mačā, trešdien ar rezultātu 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:1) piekāpās Latvijas izlases hokejista Mika Indraša pārstāvētajai Maskavas "Dinamo" komandai.

Spēles rezultāts tika atklāts vien tās 28. minūtē, kad Laura Dārziņa metienu pielaboja Brendons Makmilans, abiem hokejistiem gūstot pa punktam savā atgriešanās mačā pēc savainojumiem. Maskavas vienība trešdaļas otrajā pusē divreiz realizēja skaitlisko vairākumu, izvirzoties vadībā.

Nākamais vārds gan piederēja Rīgas "Dinamo" hokejistiem, kuri trešajā trešdaļā guva divus vārtus. Vispirms ripu vārtos raidīja Miķelis Rēdlihs, bet deviņas minūtes pirms pamatlaika beigām Ņikita Setdikovs ar izcilu piespēli vārtu guvumam izvirzīja Kristapu Sotnieku.

Viesi spēja vēl trešo reizi izcelties vairākumā, mača 57. minūtē Mihalam Čaikovskim izpildot spēcīgu plaukstas metienu un panākot rezultātu 3:3.

Papildlaikā sekoja dažādi pavērsieni. Noraidījumu nopelnot Vadimam Šipačovam, Ģirts Ankipāns laukumā sūtīja četrus uzbrucējs, tomēr Lauris Dārziņš, Aleksandrs Protapovičs, Ņikita Setdikovs un Kirils Sļepecs nespēja realizēt pašu radītās iespējas.

Maskavieši savu labāko momentu gan neizšķērdēja. Dmitrijs Jaškins sekmīgi izlauzās līdz vārtiem, bet ar otro atkārtoto mēģinājumu spēles pēdējā sekundē izcēlās Šipačovs, kura kontā mačā bija arī trīs rezultatīvas piespēles.

Rīdzinieki, pateicoties vienam izcīnītajam punktam, pakāpušies uz priekšpēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē. "Dinamo" kontā 30 spēlēs ir 23 punkti. Savukārt viesi ar 39 punktiem 30 spēlēs no trešās vietas pakāpušies uz otro vietu Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs piektdien, kad vienība izbraukumā tiksies ar Maskavas apgabala "Vitjazj".