Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas "Dinamo" otrdien ar rezultātu 1:7 graujoši zaudēja Rietumu konferences līdervienībai Maskavas CSKA, no "sausā" zaudējuma izvairoties divas minūtes pirms mača beigām.

"Goda vārtus" Rīgas "Dinamo" labā guva Jevgeņijs Gračovs. Maskavas CSKA sastāvā divus vārtus guva Segejs Andronovs, bet pa vieniem vārtiem guva Džons Gilmors, Ivans Teļegins, Ņikita Korosteļovs, Daniils Čaika un Maksims Šalunovs.

Rīgas "Dinamo" vārtus šajā spēles sākumā sargāja Ivans Naļimovs, bet pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem viņu nomainīja Ēriks Vītols. Viņš gan nospēlēja tikai 13 minūtes, un tika nomainīts pēc CSKA diviem gūtiem vārtiem divu minūšu laikā. Naļimovs pēc tam atgriezās laukumā spēlēja līdz mača beigām.

Rīgas "Dinamo" hokejistiem šajā mačā nebija izredžu iesaistīties cīņā par uzvaru, jo CSKA jau no pirmajām minūtēm spēlēja daudz pārliecinošāk.

Portāls "Defi" piedāvā mača teksta tiešraidi, kurā var lasīt detalizētu notikumu aprakstu.