Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē kārtējo reizi aizspēlējās līdz pagarinājumam, un šoreiz savā laukumā ar rezultātu 1:2 piekāpās Minskas "Dinamo".

Līdz ar šo spēli Rīgas "Dinamo" noslēdza piecu mājas spēļu sēriju, kurā izdevās tikt pie divām uzvarām pagarinājumos.

Mača otrajā periodā Rīgas "Dinamo" nonāca iedzinējos – 25. minūtē Šarls Linglē izdarīja metienu pa vārtiem, ripu Jānis Kalniņš atvairīja, bet tā atlēca pie Dmitrija Korobova, un viņš savu iespēju izmantoja. Septiņas minūtes vēlāk Māris Bičevskis ar Ansi Salmelas palīdzību mača rezultātu izlīdzināja. Atlikušajā pamatlaikā vairāku uzbrukumā spēlēja minskieši, taču rezultāts vairs nemainījās.

Savukārt pagarinājumā bija nepieciešamas vien 20 sekundes, lai noskaidrotu uzvarētāju. Minskas "Dinamo" uzbrucējs Džastins Fonteins iegāja zonā un izdarīja precīzu metienu, sagādājot rīdziniekiem kārtējo zaudējumu.

Rīgas "Dinamo" vārtos Jānis Kalniņš atvairīja 30 no 32 metieniem, bet "Dinamo" spēlētāji pretinieku vārtus apdraudēja tikai 15 reizes.

Nākamo spēli Rīgas "Dinamo" aizvadīs 31. oktobrī, kad izbraukumā tiksies ar Sanktpēterburgas SKA.

$duelID=837;$eventID=9;include '/www/htdocs/sport/includes/articleincludes/starVote/vote.inc' ?>