Rīgas 'Dinamo' kārtējo reizi nespēj mājās uzveikt 'Soči' vienību

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārajā čempionātā svētdien, 17. novembrī, Rīgas "Dinamo" savās mājās "Arēnā Rīga" ar 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) piekāpās "Soči" vienībai, ko savās mājās nav izdevies uzvarēt jau ilgāku laiku.

"Soči" komanda KHL sāka spēlēt 2014./2015. gada sezonā un vēl ne reizi rīdziniekiem nav izdevies pieveikt šo vienību savā laukumā. Tāpat visās savstarpējās spēlēs Rīgas "Dinamo" ir guvusi tikai vienu uzvaru pār "Soči" vienību.

Mača sestajā minūtē Uvis Balinskis ar teicamu metienu guva rīdziniekiem pirmos vārtus, kas ļāva saglabāt vadību līdz pat pēdējās trešdaļas vidum. Tad "Soči" vienībai četru minūšu laikā izcēlās Jurijs Aleksandrovs un Malte Stromvals.

Portāls "Delfi" piedāvāja spēles teksta tiešraide.

KHL spēle: Rīgas Dinamo - Soči
Spēle noslēgusies
Salāks tiek nomainīts pret sesto laukuma spēlētājuUn uzreiz rīdziniekiem laba iespēja, Meija labi meta pēc pagrieziena
Sākas pēdējā minūte
Bīstams Soči pretuzbrukums, Salāks glābj
Pamatlaikā atlikušas 5 minūtes.
53:03 min. Rīgas Dinamo - Soči 1:2Pēc ieiešanas zonā Stromvals ar teicamu plaukstas metienu pārspēj Salāku
Pēc zaudētiem vārtiem rīdzinieki pamodās un centīgi uzbruka Soči vārtiem. Pēc tam atkal labi Soči uzbrukumi, Salāks pāris reizes teicami nospēlē.
49:19 min. Rīgas Dinamo - Soči 1:1 Pēc metiena ripa atlec vārtiem otrā pusē un Aleksandrovs no nulles leņķa uzmet pa Salāku, un ripa ir vārtos. Pārtrūkst Salāka sausā sērija...
Bārtulis brīvi uzmeta pa vārtiem. Šikinam metiens ļoti neērts, viņš pēc atvairīšanas pazaudē ripu, bet Batņam neizdodas to iemest vārtos.
Sotnieks pēc reida veic metienu, bet burzma bija pie Soči vārtiem un nekas bīstams tur nesanāca.
Šoreiz jau labāks vairākums rīdzinieku izpildījumā. Sļepecam saspēle ar Bērziņu, kurš pielabo ripu - tā tāpat lido garām vārtiem.
Sākas 3. periods Rīdziniekiem 2 minūtes tagad būs vairākumā
Rīgas Dinamo - Soči 1:0. Noslēdzies 2. periodsPēdējās sekundēs Soči pārkāpj noteikumus pret Džeriņu. Rīdzinieki sāks 3. periodu ar 2 minūtēm vairākumā
Zīlem laba iespēja - plaukstas metienu atvaira Soči vārtsargs Šikins.
Ļoti bāls vairākuma turpinājums pēc vētraina sākuma. Soči mazākumā pat ilgu laiku uzturējās rīdzinieku zonā ar ripu
Eštons ar lakrosa elementu no gaisa centās ievirzīt ripu vārtos. Tiesnesis fiksē spēli ar augsti paceltu nūju.
34:42 min. Rīgas Dinamo vairākumsBatņa lielā tempā dodas uzbrukumā un iemet ripu zonā, un tad tiek nogāzts.
Pēc Setdikova šāviena no zilās līnijas ripa atlec vārtu priekšā, bet Soči pirmie to pamana.
Miķelis Rēdlihs izdara rīdzinieku pirmo metienu pa vārtiem 2. periodā
30:35 min. Abpusējais noraidījums trešo reizi spēlēLipsbergs tiek turēts ar rokām un tad krīt. Bertilsons saņem sodu par kavēšanu, bet Lipsbergs - par aktiermeistarību.
2. periodā rīdzinieki vēl nav izdarījuši nevienu metienu pa vārtiem. Pretinieki - jau deviņus....
Salāks atvaira metienu, tad neliels "ugunsgrēks" vārtu priekšā, ko kopīgiem spēkiem izdodas apdzēst.
Soči vārtsargs Šikins neveikli nospēlē aiz vārtiem, rīdzinieki tiek pie ripas, bet neizdodas tikt pie metiena pa tukšiem vārtiem.
Pēc rikošeta ripa nokrīt vārtu priekšā. Salāks paspēj piespiest ripu.
Kā noveicas rīdziniekiem! Soči netrāpa tukšos vārtos, noslidinot ripu gar vārtu līniju.
Soči ofensīva turpinās, rīdziniekiem neizdodas nomainīties un pretinieku uzbrukums varēs turpināties pēc iemetiena.
Soci arī 2. periodu sāk aktīvi rīdzinieku laukuma pusē. Salāks glābj rīdziniekus.
Sākas 2. periods
2. perioda sākums kavējas, jo rīdzinieku vārti nav precīzi nostiprināti.
Rīgas Dinamo - Soči. Noslēdzies 1. periods Soči perioda izskaņā aktīvi uzbrūk. Salāks, cenšoties aizmest ripu tālāk no vārtiem, tiek kavēts, bet tiesneši pārkāpumu nesaskata. Rīgas Dinamo vārtu vīrs nikns uz tiesnešiem.
Soči hokejists Šmeļovs viegli uzmeta pa vārtiem, cerot uz atsisto ripu vārtu priekšā. Dinamo izdodas kopīgiem spēkiem izmest ripu no zonas.
13:57 min. Rīgas Dinamo mazākumsNerijs Ališausks atstāj mājinieku komandu mazākumā
Salākam neizdodas piespiest ripu, Soči hokejisti izķeksē ripu un turpina uzbrukumu. Tad vēlreiz Salāks glābj rīdziniekus.
Salāks glābj divas reizes. Soči diezgan apņēmīgi dodas uz Salāka vārtiem.
Teicama minūte rīdzinieku izpildījumā. Izdodas uzbrukumu sērija, Džeriņš uzmet pa vārtiem, tad Eštons bīstami izslidoja no aizvārtes.
7:48 min. Abpusējais noraidījumsNākamie asumi laukumā. Bērziņš tiek rupji iegrūsts apmalē, Batņa uzreiz steidz aizstāvēt komandas biedru un sākas neliela grūstīšanās.Tiesneši soda arī Bērziņu, ne tikai Soči hokejistu Luginu, kurš viņu iegrūda apmalē. Batņa sodu nesaņem par komandas biedra aizstāvēšanu.
Eštons izlaužas starp diviem pretiniekiem un nokrīt uz ledus. Tiesneši pārkāpumu nefiksē.
5:42 min. Abpusējais noraidījums Pirmie asumi spēlē un komandas paliek četratā.
5:22 min. Rīgas Dinamo - Soči 1:0Meija atmuguriski izdarīja metienu pa vārtiem, pēc tam pie ripas tika Protapovičs, kurš atdod perfektu piespēli Balinskim - spēcīgs un precīzs metiens
Pēc aktīvas pirmās minūtes Soči ofensīva uzreiz rimās un tagad vairākas minūtes komandas lielos tempos vairāk slidinās, nevis uzbrūk vārtiem.
Pamatīga Soči ofensīva pirmajā minūtē. Salākam daudz darba spēles sākumā.
Spēle sākusies
Rietumu konferences kopvērtējumā rīdzinieki ir izrāpušies no pēdējās vietas. Rīdziniekiem ir 22 punkti, bet Soči ri tikai par punktu vairāk. Tas nozīmē, ka uzvaras gadījumā rīdzinieki apsteigs šodienas pretiniekus
Komandas izslidojušas laukumā. Skan valstu himnas un pēc tam jau pirmais iemetiens spēlē.
Rīgas Dinamo līdz šim ne reizi nav uzvarējusi Soči vienību Rīgā. Abas komandas KHL kopš 2014.gada savā starpā spēkojušās 11 reizes, no kurām tikai vienā uzvarējuši rīdzinieki, 2015.gada nogalē viesos pēc Gunta Galviņa vārtiem vairākumā ar 2:1 svinot panākumu pagarinājumā.
Abas komandas tikās novembra pirmajā dienā Sočos. Rīdzinieki piedzīvoja sāpīgu zaudējumu.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-pusminuti-lidz-beigam-socos-izlaiz-neizskirtu.d?id=51602621
Rīdzinieki ir sajutuši uzvaras garšu un vajadzētu turpināt veiksmīgo posmu. Turklāt iepriekšējā uzvara bija sausā.https://www.delfi.lv/sports/news/rigas_dinamo/news/rigas-dinamo-izcina-sezonas-parliecinosako-uzvaru.d?id=51642945
Diemžēl, šovakar vēl laukumā neredzēsim Lauri Dārziņu, kurš vēl nav gatavs doties laukumā pēc neliela savainojuma gūšanas. Tāpat pagaidām jāiztiek bez vēl viena līdera Makmilana.https://twitter.com/hcDINAMORIGA/status/1196062072456581120
Pirmssvētku vakarā "Arēnā Rīga" hokejs - Rīgas Dinamo uzņem "Soči" komandu. Rīdzinieki šajā mačā centīsies pirmo reizi sezonā gūt trešo uzvaru pēc kārtas.Spēles sākums pulksten 17:00.