Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" sestdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē izbraukumā ar rezultātu 1:7 zaudēja spēcīgajai Sanktpēterburgas SKA.

Vienīgos vārtus Rīgas "Dinamo" labā guva Miķelis Rēdlihs, kurš septītajā minūtē atklāja rezultātu. Pēc tam SKA hokejisti guva septiņus bezatbildes vārtus, divreiz precīzi metot Sergejam Plotņikovam, bet pa vieniem gūstot Davidam Rundbladam, Nailam Jakupovam, Nikolajam Prohorkinam, Pāvelam Dacjukam un Andrejam Kuzmenko.

Rīgas "Dinamo" vārtos šajā mačā stājās Timurs Biļalovs, kurš atvairīja deviņus no 12 pretinieku metieniem, bet pēc trešajiem ielaistajiem vārtiem viņu otrā perioda sākumā nomainīja Kristers Gudļevskis, kurš tika galā ar 21 no 25 metieniem.

Zaudējums ar sešu vārtu deficītu Rīgas "Dinamo" bija smagākais šajā sezonā.

"Dinamo" ar 53 punktiem 52 spēlēs Rietumu konferencē ieņem devīto vietu, turpinot sīvo cīņu par vietu Gagarina kausā ar Podoļskas "Vitjazj" un "Soči" vienību.

Portāls "Delfi" piedāvā mača teksta tiešraidi.